hardal ajans web tasarım  
 

Biz Kimiz ?Hakkımızda
 

"Hardal Ajans Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti." olarak, web tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile beklentilerinizi en iyi şekilde belirleyip tasarım, yazılım ve medya planlamasında en doğru çözümleri sunmaktayız.

Kurgulama, planlama, programlama ve hayata geçirme aşamalarında müşterilerimizle devamlı irtibat halinde olarak, firma ihtiyaçlarınızı analiz edip çözüm odaklı, size özgün tasarımları sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.

Hardal Ajans, müşterilerinin beklentilerine özel olarak çözümler bulmak için hizmet veren ve hergün portföyüne eklediği yeni müşteriler ile sektördeki konumunu sağlamlaştırmaktadır.

 
 
Misyonumuz
 
Varolan bilgi birikimi ile, teknoloji ve iletişim desteğini birleştirerek hizmet verdiğimiz firmaların dijital ortamda tüm ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler sunmak.
 
 
Vizyonumuz
 
Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ve pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışarak, sektörlerinde kalıcık sağlamak ve marka bilinirliği oluşturmak.
info@hardalajans.com